Kendimi En İyi Anlatan Söz

Konusu 'Otobiyografi' forumundadır ve dnztskn tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. dnztskn

dnztskn New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,

82 yılında İstanbul'da doğdum. Kendimi bildim bileli Türk Kahvesi'ni çok severim :) İlgi alanlarım durmadan değişmekte buraya yazsam sığmaz yazmasam diğerleri küser. En iyisi şunu demek güzel olan her şey ilgi alanıma girer. Kendimi anlatsam da herkes gibi iyi yanlarımdan mı bahsedeyim ki hiç bana göre değil :) İyisiyle kötüsüyle insanım işte :) Sanırım beni en iyi anlatan söz şudur:

"Kelimeler her şeyi anlatır.. Ama her şeyi yaşatmaz. Bazen ben bile yabancı olurken kendime sana nasıl anlatırım ki beni! Neşeliyim diyeceğim, belki suratsızlığıma denk geleceksin! Espiriliyim diyeceğim, belki ağlamalarıma denk düşeceksin! Özgürüm diyeceğim, belki tutsaklıklarımda yakalayacaksın beni! Kendimi anlatıp da ...bir kalıba sığdırmak istemem düşüncelerimdeki beni.. Bazıları için herhangi biri, bazıları için vazgeçilmez biri! Düşlediğim kadar insanım, İnsan olduğum kadar hatalı! İşte ben buyum, ben İnsanım!"

2. yazanadam

yazanadam Member

Aldığı Beğeni:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    dünya benim evim....

Sayfayı Paylaş